Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

NOVINKY

arr3Prodejny Brilas 2016/2017Nové prodejny společnosti Brilas: Praha - Brno - Hradec Králové - Jihlava ... arr3Prodejny BestDrive - realizace v roce 2016I v letošním roce jsme vybavovali prodejny BestDrive v České republice - interiéry v Ostravě, Praze... arr3Realizace zasedací místnosti Continental Barum s.r.o. Otrokovice ... arr3Kancelářské a zasedací prostory pro jednatele společnosti Continental Barum s.r.o. ... arr3Realizace interiérů "PŘED A PO"Provádíme kompletní realizace kuchyňských linek vč. dodání vestavných spotřebičů. Nepořádek po nás...

KONTAKT

Petr Pišl
Štěrkoviště 1295
765 02 Otrokovice
tel: 601 377 762, 776 215 303
info@vep-interier.cz
obchod@vep-interier.cz

 

Kancelářská skříň šatní, kombinovaná, nástavbová, přístavná skříň nebo policová rohová skříň. Designový kancelářský stůl pevný nebo výškově stavitelný, konferenční stolek, PC stůl, přístavný stůl, uzamykatelný kontejner na kolečkách, nástavba na stůl. Stolová deska, stolová podnož, stolová spojka. Kvalitní a pohodlný SEDACÍ NÁBYTEK od českých výrobců: kancelářská židle a kancelářské křeslo, konferenční stohovatelná židle a křeslo, luxusní kožené nebo koženkové manažerské křeslo se synchronním mechanismem, pracovní otočná židle, moderní plastová židle, vícemístná lavice do čekacích prostor, pohodlné křesílko nebo pohovka, školní židle nebo otočná ordinační židle pro lékaře i dílenské provozy.

 

Zakázková výroba a e-shop s českým kancelářským nábytkem, realizace kancelářských, jednacích a recepčních prostor, výroba nábytku na míru do interiéru a exteriéru vašeho domova po celé ČR.

 

Vestavná skříň s posuvnými dveřmi, lakovaná kuchyně, call centrum, vybavení kanceláře, recepční pult, atypický nábytek do škol či dětský pokojíček... Pokud jste na našem e-shopu www.vep-interier.cz nenalezli to, co hledáte a máte vlastní představy o budoucím vybavení vašeho interiéru, neváhejte nás kontaktovat s konkrétními požadavky. Nábytek je zhotovován v prostorách dílny naší společnosti, jedná se tedy o český výrobek.

 

Pohodlné a kvalitní matrace LEH od českého výrobce. Polohovací nebo pevné rošty pod matraci s výkyvnými lamelami. Matrace se studenou HR pěnou, matrace s RE-PUR pěnou, matrace s viscoelasticku pěnou, latexové matrace, antibakteriální a antialergické matrace, anatomické matrace, partnerské matrace, vrstvené matrace sendvičového typu, středně měkké matrace, středně tvrdé matrace, tvrdé matrace, levné a ekonomické matrace, matrace s paměťovou pěnou, profilované matrace, snímatelné a pratelné potahy dle vašeho výběru.


REFERENCE

Nove a moderni prodejny BestDrive Ceska republika

BestDrive

 

Continental Barum s.r.o.

 

Mitas a.s.

 

POKART s.r.o.

 

ZŠ da Vinci Praha

 


 

• DIVERSEY ČR ZŠ TGM Otrokovice TEAZ s.r.o. Gottschol Alcuilux CZ s.r.o. EREP ENERGIE s.r.o.

GEA HEAT EXCHANGERS a.s. Arta s.r.o. DDM Stonožka Nové Město nad Metují Anji s.r.o.

Daha Nehvizdy s.r.o. PSC CALL s.r.o. VOLVO Truck Czech s.r.o. Brno Česká Televize Praha VZP Třebíč

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně VÚT Zlín Katastrální úřad Zlín Oborová zdravotní pojišťovna Zlín

Úřad práce Zlín TOSHULIN a.s. ECONOMOS CS LUKROMTEL PNEUFORM KPR ENGINEERING

BARDOS FORCHEM TORA s.r.o. PROZAX QUALITE Prostějov RUBBER Leasing Otrokovice

CHEMOLAK MORAVIA Štípa D PLAST Zlín PEGA and DO Rožnov pod Radhoštěm LEMONT Zlín

PEVOT Újezd EMK Otrokovice RENOMIX Zlín-Louky KANA Zlín

 


 

interiéry domů a bytů a další...