Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3Prodejny BrilasNové prodejny společnosti Brilas: Praha - Brno - Hradec Králové - Jihlava ... arr3Prodejny BestDriveI v letošním roce jsme vybavovali prodejny BestDrive v České republice - interiéry v Ostravě, Praze... arr3Realizace zasedací místnosti Continental Barum s.r.o. Otrokovice ... arr3Kancelářské a zasedací prostory pro jednatele společnosti Continental Barum s.r.o. ... arr3Realizace interiérů "PŘED A PO"Provádíme kompletní realizace kuchyňských linek vč. dodání vestavných spotřebičů. Nepořádek po nás...

KONTAKT

Petr Pišl
Štěrkoviště 1295
765 02 Otrokovice
tel: 00420 776 215 303
info@vep-interier.cz
obchod@vep-interier.cz

 

Kancelářská skříň šatní, kombinovaná, nástavbová, přístavná skříň nebo policová rohová skříň. Designový kancelářský stůl pevný nebo výškově stavitelný, konferenční stolek, PC stůl, přístavný stůl, uzamykatelný kontejner na kolečkách, nástavba na stůl. Stolová deska, stolová podnož, stolová spojka. Kvalitní a pohodlný SEDACÍ NÁBYTEK od českých výrobců: kancelářská židle a kancelářské křeslo, konferenční stohovatelná židle a křeslo, luxusní kožené nebo koženkové manažerské křeslo se synchronním mechanismem, pracovní otočná židle, moderní plastová židle, vícemístná lavice do čekacích prostor, pohodlné křesílko nebo pohovka, školní židle nebo otočná ordinační židle pro lékaře i dílenské provozy.

 

Zakázková výroba a e-shop s českým kancelářským nábytkem, realizace kancelářských, jednacích a recepčních prostor, výroba nábytku na míru do interiéru a exteriéru vašeho domova po celé ČR.

 

Vestavná skříň s posuvnými dveřmi, lakovaná kuchyně, call centrum, vybavení kanceláře, recepční pult, atypický nábytek do škol či dětský pokojíček... Pokud jste na našem e-shopu www.vep-interier.cz nenalezli to, co hledáte a máte vlastní představy o budoucím vybavení vašeho interiéru, neváhejte nás kontaktovat s konkrétními požadavky. Nábytek je zhotovován v prostorách dílny naší společnosti, jedná se tedy o český výrobek.

 

Pohodlné a kvalitní matrace LEH od českého výrobce. Polohovací nebo pevné rošty pod matraci s výkyvnými lamelami. Matrace se studenou HR pěnou, matrace s RE-PUR pěnou, matrace s viscoelasticku pěnou, latexové matrace, antibakteriální a antialergické matrace, anatomické matrace, partnerské matrace, vrstvené matrace sendvičového typu, středně měkké matrace, středně tvrdé matrace, tvrdé matrace, levné a ekonomické matrace, matrace s paměťovou pěnou, profilované matrace, snímatelné a pratelné potahy dle vašeho výběru.


REFERENCE » BestDrive

BestDrive logo

tvoří jednotnou síť více jak 70 vlastních prodejen a servisů ve žlutomodrých barvách typických v minulosti pro síť Continental Barum a.s. Součástí sítě je i více jak 100 franšízových prodejen a servisů. Dohromady tak BestDrive aktuálně čítá 178 provozoven. Podle firmy jde o největší síť pneuservisů a rychlých autoservisů v Česku.

BestDrive 2016 - Ostrava / Praha / Plzeň

Petr Pisl vyroba nabytku lakovana recepce

vyroba nabytku pisl production recepce s pokladnou

pojizdna skrin lakovana na koleckach

pojizdny stojan na pneumatiky bestdrive

BestDrive cekaci koutek pro navstevniky

BestDrive stojan na pneu

BestDrive store in Czech Republic - stand on tires

Bestdrive lakovany stojan na pneumatiku

Bestdrive shop Czech Republic

 

BestDrive Písek 2014

V roce 2014 jsme měli možnost podílet se na realizaci interiéru pro prodejnu BestDrive v Písku. Tak jako byl v roce 2013 v prodejně v Českých Budějovicích použitý převážně lakovaný nábytek, ani v Písku tomu nebylo jinak.

Vstupní recepce s logem Best

Drive, čekací prostor pro zákazníky v podobě pohodlných křesílek a stolů, nábytek pro reklamní předměty i zázemí pro zaměstnance - více ve fotogalerii.


BestDrive České Budějovice 2013

V roce 2013 jsme realizovali kompletní nabídku pro společnost BestDrive v Českých Budějovicích včetně grafického návrhu, výroby a montáže designového recepčního a kancelářského nábytku. Zde jsme vybavili vstupní recepční prostor lakovaným nábytkem, byli dodány kancelářské skříně různých velikostí, nábytek pro informační tiskoviny a namontováno osvětlení recepčního pultu.

Pro zaměstnance BestDrive jsme navrhli a zhotovili firemní kuchyňkukuchyňský stůlpohodlné židle. Do kanceláří byl dodán kompletní kancelářský nábytek v požadované barvě a moderní sedací nábytek od českého výrobce.

 

BestDrive 2010 Hradec Králové

V roce 2010 realizovala naše společnost VEPinterier zakázku pro firmu BestDrive v Hradci Králové. Veliká recepční sestava ve vstupní hale a zázemí recepce bylo doplněno sestavou kancelářských skříní.

 

Více ve fotogalerii.