Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

NOVINKY

arr3Prodejny Brilas 2016/2017Nové prodejny společnosti Brilas: Praha - Brno - Hradec Králové - Jihlava ... arr3Prodejny BestDrive - realizace v roce 2016I v letošním roce jsme vybavovali prodejny BestDrive v České republice - interiéry v Ostravě, Praze... arr3Realizace zasedací místnosti Continental Barum s.r.o. Otrokovice ... arr3Kancelářské a zasedací prostory pro jednatele společnosti Continental Barum s.r.o. ... arr3Realizace interiérů "PŘED A PO"Provádíme kompletní realizace kuchyňských linek vč. dodání vestavných spotřebičů. Nepořádek po nás...

KONTAKT

Petr Pišl
Štěrkoviště 1295
765 02 Otrokovice
tel: 601 377 762, 776 215 303
info@vep-interier.cz
obchod@vep-interier.cz

 

Kancelářská skříň šatní, kombinovaná, nástavbová, přístavná skříň nebo policová rohová skříň. Designový kancelářský stůl pevný nebo výškově stavitelný, konferenční stolek, PC stůl, přístavný stůl, uzamykatelný kontejner na kolečkách, nástavba na stůl. Stolová deska, stolová podnož, stolová spojka. Kvalitní a pohodlný SEDACÍ NÁBYTEK od českých výrobců: kancelářská židle a kancelářské křeslo, konferenční stohovatelná židle a křeslo, luxusní kožené nebo koženkové manažerské křeslo se synchronním mechanismem, pracovní otočná židle, moderní plastová židle, vícemístná lavice do čekacích prostor, pohodlné křesílko nebo pohovka, školní židle nebo otočná ordinační židle pro lékaře i dílenské provozy.

 

Zakázková výroba a e-shop s českým kancelářským nábytkem, realizace kancelářských, jednacích a recepčních prostor, výroba nábytku na míru do interiéru a exteriéru vašeho domova po celé ČR.

 

Vestavná skříň s posuvnými dveřmi, lakovaná kuchyně, call centrum, vybavení kanceláře, recepční pult, atypický nábytek do škol či dětský pokojíček... Pokud jste na našem e-shopu www.vep-interier.cz nenalezli to, co hledáte a máte vlastní představy o budoucím vybavení vašeho interiéru, neváhejte nás kontaktovat s konkrétními požadavky. Nábytek je zhotovován v prostorách dílny naší společnosti, jedná se tedy o český výrobek.

 

Pohodlné a kvalitní matrace LEH od českého výrobce. Polohovací nebo pevné rošty pod matraci s výkyvnými lamelami. Matrace se studenou HR pěnou, matrace s RE-PUR pěnou, matrace s viscoelasticku pěnou, latexové matrace, antibakteriální a antialergické matrace, anatomické matrace, partnerské matrace, vrstvené matrace sendvičového typu, středně měkké matrace, středně tvrdé matrace, tvrdé matrace, levné a ekonomické matrace, matrace s paměťovou pěnou, profilované matrace, snímatelné a pratelné potahy dle vašeho výběru.


FAQ
Často kladené otázky

 

Máte otázky k našim výrobkům či značkám, které nabízíme nebo se chcete informovat o možnosti dodání a montáže? Ve snaze neustále zdokonalovat naše služby poskytujeme našim zákazníkům poradenskou činnost a zákaznický servis.

Pokud máte další otázky, můžete nás kontaktovat přímo na telefonním čísle 00420 601 377 762, přes on-line chat přímo na našich stránkách nebo prostřednictvím e-mailu: info@vep-interier.cz

 

Vaše nabídka mě zaujala, jak se s Vámi nejlépe spojit? Přijedete vy za mnou nebo musím někam k Vám?

Vždy preferujeme osobní kontakt. Pro 3D vizualizaci a následnou realizaci Vaší zakázky budeme potřebovat půdorys místnosti včetně oken, dveří, případně topení, v případě samostatně stojícího nábytku jeho požadované rozměry, v případě vestavěného nábytku hloubku, šířku a výšku prostoru.

Jak mi může VEPinterier pomoci při plánování mého bydlení?

Abychom Vám vyšli při plánování Vašeho bydlení maximálně vstříc, přijedou pracovníci VEPinterier rádi až k Vám domů. Zde vše zaměří, aby velikost vybraného nábytku stoprocentně pasovala. Naši bytoví architekti Vám přímo na místě poradí, jak vybavení bytu zorganizovat tak, aby sloužilo co nejefektivněji.

Jaké možnosti plánování bytového prostoru VEPinterier nabízí?

Úlohou našeho bytového architekta je plnit zákazníkům jejich individuální přání. Abyste si mohli nový vzhled svého obytného prostoru co nejlépe představit, nabízíme Vám možnost počítačového plánování. Návrh interiéru nového bydlení zpracováváme ve 3D vizualizaci, díky které si zákazník může návrh prohlédnout z různých úhlů.

Je u Vás grafický návrh opravdu zdarma?

Ano, pokud budete realizovat u nás, grafický návrh a cenová nabídka jsou opravdu zcela ZDARMA. V případě, že nebudete realizovat zakázku přímo u nás a chcete si odnést pouze návrh, je nutné počítat s drobným poplatkem. Jistě chápete, že nad návrhem i rozpočtem strávíme určitý počet hodin.

Vyrábíte nábytek i z masivu nebo se zaměřujete jen na lamino?

Více se specializujeme na výrobu z lamina a moderních materiálů. Ale na výrobu z masivu jsme také zařízeni, takže je možné dodat nábytek i v masivním provedení a libovolné povrchové úpravě.

Platím něco za zpracování nabídky nebo 3D vizualizaci?

Při realizaci zakázky u nás je zpracování i 3D vizualizace zdarma.

Co obsahuje finální cena? Je po slevě? Nepřivezou mi fakturu na větší doplatek?

Finální cena je obsažená ve smlouvě a je závazná. K jejímu navýšení nemůže dojít bez souhlasu zákazníka/odběratele. Změna ceny je možná pouze po předchozí oboustranné dohodě zanesené v dodatku smlouvy nebo ve smlouvě nové.

V jakém stavu jsou kuchyně a nábytek dodávány?

Kuchyně jsou z 95ti% dodávány v hotovém stavu. Tzn. že skříňky jsou složeny a slepeny pro lepší stabilitu. Pracovní desky s frézovanými spoji a výřezy pro spotřebiče. Vestavné skříně a postele jsou dodávány vždy v demontovaném stavu pro lepší manipulaci.

Jak dlouho trvá montáž?

Délka trvání montáže je závislá na rozsahu zakázky. Zákazník nemusí být po dobu montáže přítomen, je však nutné, aby si dílo převzal a zkontroloval, zda je vše podle jeho představ.

Montujete i o víkendu?

Ne, montáže provádíme převážně v pracovní dny. Ve vyjímečných případech k Vám můžeme přijet (po dohodě) i o víkendu.

Můžeme si do kuchyně dodat vlastní spotřebiče?

Samozřejmě můžete. V případě dodání vlastních spotřebičů je cena montáže kalkulována zvlášť.

Vyrábíte i atypické prvky?

Ano, firma VEPinterier se snaží maximálně vyjít vstříc i nejnáročnějším požadavků klienta. Jelikož nábytek nedovážíme, ale vyrábíme, jsme schopni vyrobit Vám jakýkoliv atypický prvek. Každý atypický kus nábytku je pro nás výzva.

Uklidíte po sobě, když dokončíte montáž nábytku?

Ano, úklid je pro nás samozřejmostí. Při montáži vznikne poměrně dost nepořádku a proto uklízíme už v průběhu montáže, ale hlavně po skončení, kdy jsou veškeré skříňky vysáty od prachu a úklidovými prostředky zbaveny veškerých nečistot. Před předáním je nábytek ještě přeleštěn.

Jaká je záruční doba Vašich výrobků?

Záruka na veškeré zboží u nás zakoupené je dva roky.

Musím si nábytek objednaný přes e-shop smontovat doma sám?

Ve většině případech zasíláme nábytek objednaný na našem e-shopu smontovaný. Nábytek přijde připevněn na paletě a vy jej musíte pouze rozbalit a umístit na své místo v bytě nebo kanceláři. Hodiny strávené studováním tištěných návodů a montáží samotného nábytku pak můžete využít raději nějak jinak:)